Ogłoszenie

Wygraj wycieczkę do Paranal w konkursie Photo Nightscape Awards 2015

Ciel et Espace Photos, we współpracy z ESO, ogłosiło drugi konkurs astrofotografii

6 marca 2015

ESO zaprasza do wzięcia udziału w drugim Photo Nightscape Awards (PNA) – międzynarodowym konkursie nocnego krajobrazu dla astrofotografów. Jako partner konkursu zorganizowanego przez Ciel et Espace Photos, ESO ufunduje nagrodę dla laureata pierwszego miejsca w kategorii Nightscape (nocny krajobraz), będzie to wycieczka do Paranal, domu teleskopu VLT w północnym Chile.

W ramach konkursu przewidziano kategorie: Nightscape (nocny krajobraz), In Town (w mieście) oraz Timelapse (sekwencje czasowe), są one otwarte dla fotografów ze wszystkich krajów. Z kolei kategorie PNA Junior dla młodzieży w wieku 9–12 lat i 13–17 lat są zarezerwowane tylko dla Francuzów.

Osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać swoje zdjęcie lub film, a jeśli nie są pełnoletnie, także formularz zgody rodziców, na adres: pna@photonightscapeawards.com. Szczegółowe informacje i warunki konkursu znajdują się dedykowanej witrynie internetowej. Ogłoszenia będą publikowane na stronie PNA na Facebooku.

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 7 listopada 2015 r. w planetarium Cité des Sciences et de l'Industrie w Paryżu, gdzie zaprezentowane zostaną także najlepsze fotografie I sekwencje czasowe.

Ważne daty:

  • Wszystkie zdjęcja muszą być wykonane pomiędzy 1 stycznia 2015 r., a 30 września 2015 r.
  • Termin nadsyłania zdjęć mija 30 września 2015 r.
  • Nagrody zostaną ogłoszone 7 listopada 2015 r.

Linki

O ogłoszeniu

Identyfikator:ann15017

Zdjęcia

Photo Nightscape Awards 2015
Photo Nightscape Awards 2015
Po angielsku