Сповіщення

Виграй подорож на Паранал у Photo Nightscape Awards 2015

Журнал Ciel et Espace Photos у партнерстві з ESO розпочав другий конкурс астрономічного фото

06 березня 2015 р.

ESO запрошує вас прийняти участь у другому Photo Nightscape Awards (PNA) —  міжнародному конкурсі нічних пейзажів для всіх астрофотографів світу. Являючись партнером даного змагання, котре організовує журнал Ciel et Espace Photos, ESO нагородить головного переможця у категорії Nightscape (Нічний пейзаж) поїздкою на Паранал - місце розташування Дуже Великого Телескопа (VLT) у північній частині Чилі.

Ось категорії цього конкурсу: "Нічний пейзаж" (Nightscape), "У місті" (In Town) та "Лінія часу" (Timelapse), котрі відкриті для фотографів із усіх країн. Категорії PNA Junior для віку 9–12 та 13–17 років відкриті виключно для французів.

Бажаючі прийняти участь у змаганнях повинні заповнити та надіслати реєстраційну форму, а також свої фото або відео на ось цю адресу: pna@photonightscapeawards.com. Неповнолітні участини також пересилають формальну згоду від своїх батьків, що ті не заперечують проти участі в конкурсі їх дітей. Для більш докладної інформації, будь ласка ознайомтесь із правилами проведення конкурсу на його сторінці. Оголошення будуть розміщуватись у групі the PNA Facebook.

Урочисте нагородження переможців відбудеться 7 листопада 2015 у планетарії Cité des Sciences et de l'Industrie у Парижі, у котрому буде виставка найкращих конкурсних робіт - фотографій та "ліній часу".

Важливі дати:

  • Всі фото повинні бути зробленими у період між 1 січня 2015 та 30 вересня 2015.
  • Останній день подання матеріалів на конкурс - 30 вересня 2015.
  • Переможці будуть оголошені 7 листопада 2015.

Посилання

Контакти

Franck Seguin
Photo Nightscape Awards
Paris, France
Tel: +33 1 45 89 89 08
Email: pna@cieletespace.fr

Oana Sandu
Community Coordinator
ESO education and Public Outreach Department
Tel: +49 89 320 069 65
Email: osandu@partner.eso.org

Про сповіщення

ID:ann15017

Зображення

Photo Nightscape Awards 2015
Photo Nightscape Awards 2015
тільки на англійській