Сповіщення

Інфо для ЗМІ: церемонія початку будівництва просвітницького центру ESO Supernova

26 січня 2015 р.

24 лютого 2015 о 12:30 у штаб-квартирі ESO в Гархинзі (Німеччина) відбудеться церемонія "закладки першого каменя" (Spatenstich) з нагоди початку будівельних робіт по зведенню планетарію ESO Supernova та туристичного центру. Центр стане чудовим осередком астрономії і буде відкритий для громадськості на безоплатній основі. Це стане можливим завдяки співпраці між Гейдербельзьким Інститутом Теоретичних Досліджень (HITS), Науково-дослідним Інститутом Фонду Klaus Tschira та ESO. Фонд запропонував повністю профінансувати будівництво, а ESO забезпечуватиме власне діяльність центру.

Нова установа пропонуватиме відвідувачам яскраві враження про астрономію у цілому, а також про наукові результати ESO, про проекти та технологічні прориви. Там буде повнокупольний планетарій і більше, ніж 2000 квадратних метрів постійних та тимчасових виставок. Додаткові конференційні приміщення слугуватимуть для ряду лекцій, семінарів та власне конференцій. Весь інформаційний зміст надаватиметься англійською та німецькою мовами.

Унікальний дизайн нової будівлі нагадуватиме форму подвійної зоряної системи, котра передає речовину від одного компонента до іншого, що колись призведе до вибуху наднової. Це також відображено у назві об'єкта "ESO Supernova".

До у часті у заході запрошуються представники ЗМІ. Будь ласка, зареєструйтесь до 18 лютого 2015, заповнивши цю форму. Заплановані інтерв'ю із Генеральним директором ESO Тімом де Зеу, представниками фонду Klaus Tschira, мером Гархінга Дітмаром Грухманном, координатором проекту ESO Supernova Фабіаном Рекманном і архітектором Манфредом Бернхардтом.

Зареєстровані представники засобів масової інформації будут запрошені в ESO на 11:30. О 12:30 Генеральний Директор ESO відкриє урочистий захід, а після промов представників Фонду Klaus Tschira, Дітмара Грухманна та Манфреда Бернхардта, гостей запросять на вулицю на час проведення короткої церемонії закладки "першого каменя". Після чого буде час на інтерв'ю та фотографій для преси.

В день церемонії, буде представлений логотип ESO Supernova, відкриється сайт проекту та його сторінки на різних громадських інтернетних майданчиках.

Посилання

Контакти

Richard Hook
ESO, Public Information Officer
Garching bei München, Germany
Tel: +49 89 3200 6655
Cell: +49 151 1537 3591
Email: rhook@eso.org

Renate Ries
Klaus Tschira Stiftung, Media and Communication
Heidelberg, Germany
Tel: +49 6221 533 102
Email: renate.ries@klaus-tschira-stiftung.de

Lars Lindberg Christensen
Head, ESO education and Public Outreach Department
Garching bei München, Germany
Tel: +49 89 3200 6761
Cell: +49 173 3872 621
Email: lars@eso.org

Про сповіщення

ID:ann15006

Зображення

The new planetarium and visitor centre at ESO Headquarters
The new planetarium and visitor centre at ESO Headquarters
тільки на англійській