Сповіщення

Інфо для ЗМІ: зустріч в мережі з нагоди урочистого відкриття ALMA

06 березня 2013 р.

13 березня 2013 відбудеться урочисте відкриття Великого Міліметрово-субміліметрового Масиву Атакама (ALMA) - найбільшого у світі наземного астрономічного проекту [1]. Подія ознаменує його перехід від стадії будівництва до повноцінної обсерваторії. Для представників засобів масової інформації, котрі не можуть бути присутніми на церемонії відкриття, організації-партнери ALMA проведуть зустріч в мережі через Adobe Connect 12 березня 2013 в 12:00 CET.

У ході зустрічі пройдуть презентації про розвиток, відкриття та майбутнє проекту ALMA, а також про останні наукові досягнення завдяки ALMA. Журналістам буде запропонована можливість ставити питання до інженерів ALMA та до вчених. Із доповідями виступлять директор ALMA Тійс де Грау, головний науковий співробітник ALMA Райохі Кавабе, професор Лейденського університету та колишній член Ради ALMA Евін ван Дісхок та керівник інженерного відділу проекту Майкл Торбурн.

Для участі в конференції та отримання додаткових матеріалів під забороної їх розголошення, сумлінні представники засобів масової інформації повинні мати акредитацію, отриману по електронній пошті від Хав'єра Барбузано (jperezb@eso.org). У журналістів повинен бути комп'ютер із встановленою останньою версією Adobe Flash Player та доволі швидким підключенням до Інтернету. Більш докладна інформація буде надана акредитованим журналістам.

Посилання

[1] Великий Міліметрово-субміліметровий Масив Атакама (ALMA) є міжнародним астрономічним об’єктом. Він являється партнерством Європи, Північної Америки та Східної Азії у співпраці з Республікою Чилі. ALMA в Європі фінансується ESO, в Північній Америці - Національним Науковим Фондом США (NSF) у співпраці з Національною Радою Досліджень Канади (NRC) і Національною Науковою Радою Тайваню (NSC), в Східній Азії - Національними Інститутами Природничих Наук (NINS) Японії в співпраці з Академією Сініца (AS) в Тайвані. Будівництво та управління ALMA від імені Європи проводить ESO, від імені Північної Америки - Національна Радіоастрономічна Обсерваторія (NRAO), яка управляється корпоративною Асоціацією Університетів (AUI), від імені Східної Азії - Національна Астрономічна Обсерваторія Японії (NAOJ). Спільна Обсерваторія ALMA (JAO) забезпечує єдине керівництво та управління будівництвом, введення в експлуатацію та експлуатацію ALMA.

Посилання

Контакти

Richard Hook
European Southern Observatory
Garching, Germany
Phone: +49 89 3200 6655
Mobile: +49 151 1537 3591
Email: rhook@eso.org

Про сповіщення

ID:ann13020

Зображення

Red alert
Red alert
тільки на англійській