Сповіщення

Закладено перший камінь у фундамент розширення штаб-квартири ESO

11 червня 2012 р.

11 червня 2012 о 18:00 в штаб-квартирі ESO в Гархінзі біля Мюнхена відбулася церемонія із нагоди закладення першого каменя в основу нового крупного розширення будівлі ESO. Під час церемонії в фундамент була поміщена запечатана капсула, що містить сувій із переліком представників Ради ESO, останній номер The ESO Messenger та примірник місцевої газети.

Розширення штаб-квартири буде мати офісну будівлю, технічний корпус та закритий перехід, котрий поєднає нові споруди із наявними. Будинки будуть широко використовувати природні джерела світла, також там буде два внутрішніх двори. Яскравий новаторський дизайн, у відповідності до чинної будівлі, зберігає ті ж закруглені форми. Більш детальну інформацію про будівництво можна прочитати тут: eso1215.

Нове офісна будівля, що зводиться за проектом архітекторів із Auer+Weber+Assoziierte, дозволить ESO зібрати воєдино всіх своїх місцевих співробітників, деякі з котрих на даний час працюють в тимчасових офісах або в інших будинках наукового містечка Гархінгу.

Технічний корпус стане колискою для технологічних новацій, необхідних для амбітних проектів ESO, таких як Європейський Надзвичайно Великий Телескоп (E-ELT). Він матиме форму циліндру із діаметром, що практично збігається із розміром 39.3 метрового дзеркала E-ELT.

Подія співпала із засіданням керівного органу обсерваторії - Ради ESO. Були присутні представники країн-учасниць, Голова Ради ESO Ксавье Барконс, Генеральний Директор ESO Тім де Зеу, архітектор і головний виконавчий директор Auer+Weber+Assoziierte Філіп Ауер та керівник проекту розширення штаб-квартири ESO Крістоф Хаупт. Також приймали участь мер міста Гархінг пані Ханнелоре Габор та пан Клаус Цеттль, голова Ради по будівництву та охороні навколишнього середовища Гархінгу.

Посилання

Контакти

Christoph Haupt
Garching bei München, Germany
Tel: +49 89 3200 6310
Email: chaupt@eso.org

Lars Lindberg Christensen
Head, ESO education and Public Outreach Department
Garching bei München, Germany
Tel: +49-89-3200-6761
Cell: +49-173-3872-621
Email: lars@eso.org

Про сповіщення

ID:ann12044

Зображення

Laying the foundation stone for the ESO Headquarters Extension
Laying the foundation stone for the ESO Headquarters Extension
тільки на англійській